خبرهای مهم :

قول مساعد رحمانی فضلی به محسن رضایی برای تسریع در جبران خسارت‌ها زلزله مسجد سلیمان، نیازمند پوشش دقیق وقایع و کمک هموطنان است / در مواردی که پیمانکارها به وظایف خود عمل نکرده اند، با جدیت و دقت محاسبه و رسیدگی شود/ نمی شود پرداخت خسارت ها، را موکول به آینده دور کرد پیام تسلیت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی رحلت آیت الله سید محمدحسینی شاهرودی اثرگذاری تغییرات مؤلفه‌های جمعیتی کشور بر میزان تحقق پذیری سیاست‌های کلی نظام بررسی طرح مطالعاتی «ارزیابی راهبردی سیاست‌های کلی مسکن» بررسی پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو و سی اف تی در کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام به شکست آمریکایی ها با مقاومت فعال یقین داریم / ما دنبال اقتصاد آزاد نیستیم اما باید آزادی اقتصادی را دنبال کنیم / باید اختیارات اقتصاد را به مردم و استان ها داد/ اقتصاد مقاومتی، ریاضت اقتصادی نیست خبر استعفا یا تغییر دبیر مجمع تکذیب شد دکتر علی رضایی استعفا داد مساله فلسطین برای امت اسلامی، اساسی و هویتی است / مسلمانان اجازه نمی دهند معامله محکوم به شکست قرن، پا بگیرد / مردم ما در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا خواهند کرد

تعیین الويت های نظارتی سیاست های کلی نظام برای شش ماه آینده

هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی تشکیل جلسه داد.

پاسخ عزتمندانه رهبر انقلاب به نخست وزیر ژاپن، فصل الخطاب دیپلماسی کشور است

مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر چهارشنبه، بیست و نهم خردادماه با حضور اکثریت اعضا و به ریاست آیت الله آملی لاریجانی تشکیل جلسه داد.

مطالبات خسارت دیدگان از حوادث طبیعی اخیر  با جدیت پیگیری شود
دکتر محسن رضایی در شورای راهبردی توسعه استان خوزستان:

مطالبات خسارت دیدگان از حوادث طبیعی اخیر با جدیت پیگیری شود

دکتر محسن رضایی با تاکید بر تقویت همدلی و همکاری در میان مسئولان نظام با سازمانهای مردم نهاد، از مسئولان استان خوزستان خواست، مشکلات پیش آمده ناشی از سیل ها و زلزله اخیر در استان، را با جدیدت پیگری کنند.

30 تیر 1398
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارتحال آیت‌الله سيد علی رضا حائری را تسلیت گفت

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارتحال آیت‌الله سيد علی رضا حائری را تسلیت گفت

آیت الله آملی لاریجانی با صدور پیامی ارتحال آیت‌الله سيد علی رضا حائری را تسلیت گفت.

29 تیر 1398
 رسیدگی به مجروحین و ارسال لوازم خانگی برای منازل مردم در اولویت است
دکتر محسن رضایی در جلسه ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور‌؛

رسیدگی به مجروحین و ارسال لوازم خانگی برای منازل مردم در اولویت است

جلسه ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور به ریاست دکتر محسن رضایی با موضوع زلزله شهر مسجد سلیمان و بازسازی مناطق آسیب دیده مورخ 98/4/24 برگزار شد.

25 تیر 1398

گفتگو

انقلاب اسلامی؛ بازگشت دین‌گرایی به هندسه جهانی

رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ی ۴۰ ساله‌ی انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی شده ‌است». گام دومی که باید در چارچوب «نظریه‌ی نظام انقلابی» و با «تلاش و مجاهدت جوانان ایران اسلامی» به‌سوی تحقق آرمانِ «ایجاد تمدّن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنافداه)» برداشته شود.

حساسیت ها بر FATF به دلیل اثر آن بر سرنوشت مقاومت است/ دستگاه دیپلماسی از برجام عبرت گرفته است

احمد توکلی گفت: به نظر می رسد دستگاه دیپلماسی از برجام عبرت گرفته و نمی خواهد این بار نیز مانند برجام همه چیز را به نهایی شدن این توافق گره بزند، در مورد لوایح پولشویی به نظر می رسد آنها عبرت گرفته اند و نیمی خواهند حل تمام مشکلات را به این موضوع پیوند بزنند.

مجمع قانون‌گذاری نمی‌کند بلکه اصلاحات جزئی انجام می‌دهد

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید دارد تغییری در مشی و روش این نهاد به وجود نیامده و قرار نیست مجمع وارد حیطه قانون‌گذاری شود.