نسخه چاپي

حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع راهپیمایان 22بهمن قم

آیت‌الله آملی لاریجانی: راهپیمایی امروز موجب تقویت و اقتدار نظام ما در برابر استکبار جهانی خواهد شد / ملت ایران ایستاده‌اند / مسلمانان نگذارند معامله خائنانه قرن به نتیجه برسد

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همراه با مردم بصیر و ولایتمدار قم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن شرکت کرد.

 

 به گزارش اداره کل روابط عمومی مجمع، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی صبح سه‌شنبه 22 بهمن 1398 ضمن شرکت در راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در قم، از حضور حماسی ملت شریف ایران در همه صحنه‌های حساس قدردانی کرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همان‌طور که همگان مشاهده می‌کنند الحمدلله مردم با بصیرت و با درک بالا، حضور بسیار باشکوهی در راهپیمایی یوم‌الله بیست و دوم بهمن دارند و مسلما موجب تقویت و اقتدار نظام ما در برابر استکبار جهانی خواهد شد.

آیت‌الله صادق آملی لاریجانی به پیام شرکت آحاد مردم در راهپیمایی 22 بهمن و شعارهای ضد استکباری اشاره کرد و گفت: این راهپیمایی پیام بسیار روشنی برای سلطه گران جهان دارد که انقلاب اسلامی در مسیر آرمان‌ها و اهداف خودش باصلابت به‌پیش می‌رود.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تقدیر از ایستادگی مردم مسلمان ایران گفت: ملت ایران ایستاده‌اند و پاسخ محکمی به طرح محکوم‌به شکست معامله قرن خواهند داد و ان شاء الله در سایر ممالک اسلامی هم مردم با ایستادگی نگذارند این طرح خائنانه به نتیجه برسد.

گزارش تصویری


 

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٨ - ١٢:٣٩
  • کد خبر :
  • ١١٥٠

خروج