نسخه چاپي

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به دیار باقی شتافت

اطلاعیه روابط عمومی مجمع در پی درگذشت دکتر سید محمد میرمحمدی

دکتر سید محمد میرمحمدی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز 12 اسفندماه 1398 در بیمارستان مسیح دانشوری درگذشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مصلحت، وی متولد 12اسفندماه 1327 در شهر قم و فارغ التحصیل دکتری در رشته مدیریت استراتژیک در گرایش سیاستگذاری و استاد بازنشسته و عضو هیات امنای دانشگاه علامه طباطبایی(ره) بود.
مرحوم سید محمد میرمحمدی علاوه بر عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام با حکم رهبر انقلاب در دوره هشتم، مشاور و دستیار ویژه دفتر مقام معظم رهبری بود.
سید محمد میرمحمدی همچنین عضو هیات امنای دانشگاه پیام نور و عضو هیات امنای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و عضو هیات امنای بنیاد مستضعفین بود.
مسئول دفتر مقام معظم رهبری در زمان ریاست جمهوری و مسئول دفتر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران ریاست جمهوری به مدت 5سال و معاون رئیس جمهوری و دبیرکل سازمان امور استخدامی کشور و نماینده مردم شریف قم در مجلس ششم و هفتم از دیگر مسئولیت های آن مرحوم بود.
وی صاحب تالیفات متعدد در زمینه های مفاهیم کلیدی نظام اداری و اصول بازاریابی و... مقالات متعدد علمی و پژوهشی بود.
روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تسلیت درگذشت این خدمتگذار انقلاب به خانواده و بازماندگان ایشان و نیز رئیس و دبیر و سایر اعضا و مدیران نهاد انقلابی مجمع، برای مرحوم میرمحمدی که عمر شریف خود را در سنگرهای مختلف خدمت سپری کرد، غفران و علو درجات مسئلت می نماید.

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ١٢ اسفند ١٣٩٨ - ١٤:٢٩
  • کد خبر :
  • ١١٦١

خروج