نسخه چاپي

پیام تسلیت رییس دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی حادثه تروریستی اخیر

دکتر پرویز داوودی با صدور پیامی ، شهادت تعدادی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله تروریستی اخیر را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه الیه راجعون
بار دیگر سرسپردگان و ایادی دشمنان قسم خورده ملت بزرگ و انقلابی ایران، با نشان دادن اوج عصبانیت خود از برگزاری نمایش عظیم اقتدار و عظمت ملی ایران اسلامی در چهلمین سال پیروزی خون بر شمشیر، خوی نفرت انگیز خود یعنی انجام حملات مذبوحانه و ریختن خون انسان ها در کمال بی رحمی و قساوت را نمایش دادند و در حمله ای تروریستی و ناجوانمردانه خون پاک جمعی از فرزندان این ملت را بر زمین ریختند تا به خیال خام خود خللی در استقامت و پایمردی انقلابی آحاد مردم این سرزمین ایجاد کنند.
اما دشمنان نابخرد و ناجوانمرد ایران اسلامی و در راس آنها استکبار جهانی و رژیم کودک کش صهیونیستی باید بدانند که مردم ایران با چنین جنایت هایی از پای نخواهند نشست و بر عهد دیرین خود با آرمان های انقلاب استوارتر خواهند ماند.
بی شک انجام چنین حملات غیر انسانی و وحشیانه ای جز بر ملا کردن کردن خشم و نفرت دشمنان این ملت و این نظام مقتدر، از تداوم خط انقلاب و مقاومت که از آخرین نمایش حماسی آن در ۲۲ بهمن به جهانیان نشان داده شد؛ حاصل دیگری ندارد.
اینجانب ضمن محکوم کردن این حمله ددمنشانه و با تاکید بر قطعیت گرفتن انتقام خون پاسداران مدافع کشور، محضر حضرت ولی عصر( عج)، مقام معظم رهبری، عموم ملت بزرگ ایران و خانواده های این عزیزان تسلیت گفته و از خداوند متعال علو درجات و حشر با اولیای الهی و سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین را برای آنان مسئلت دارم.
امیدوارم عاملان این جنایت هولناک در اسرع وقت به دست با کفایت سربازان و متولیان امنیت و اقتدار کشور، به سزای اعمال ننگین خود برسند

 

  • تاریخ درج خبر :
  • پنج شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٧ - ٢٢:٥٣
  • کد خبر :
  • ٨٦٩

خروج