دکتر محسن رضایی در دیدار با شیخ اکرم کعبی:
آمریکا شر مطلق است/ ایران از عراق مستقل، یکپارچه و مقتدر حمایت می‌کند
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی نجبا عراق بر حمایت ایران از سیاست اخراج امریکا از منطقه تاکید کرد.
 چهارشنبه ٧ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر محسن رضایی در دیدار با مراجع عظام در قم ،
اقدام‌رییس جمهور فرانسه یک‌ حماقت سیاسی بود / برقراری روابط برخی کشورهای اسلامی با رژیم اشغالگر قدس، زمینه ساز توهین به ساحت پیامبر اعظم است
دکتر محسن رضایی روز یکشنبه به منظور زیارت بارگاه کریمه اهل بیت(سلام الله علیها) به قم سفر کرد و با حضرات آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی و علوی گرگانی دیدار و گفتگو کرد.
 چهارشنبه ٧ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت دکتر محسن رضایی در پی درگذشت آیت الله فاضلیان
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی، درگذشت عالم وارسته و مجاهد آیت الله آقای حاج سید رضا فاضلیان را تسلیت گفت.
 سه شنبه ٦ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر محسن رضایی در همایش بین المللی افول آمریکا :
مانع بزرگ پیشرفت ملت ما آمریکا است / دلارها ی با پشتوانه سیاسی مانند بمب ساعتی علیه آمریکا عمل خواهد کرد/ نظام های اقتصادی غربی در حال فروپاشی هستند
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع شرکت کنندگان حضوری و دنبال کنندگان مجازی همایش بین المللی افول آمریکا گفت: اگر بخواهیم در برابر افول آمریکا جهش پیدا کنیم باید در همه زمینه ها قوی بشویم. وقتی افکار و نظام های اقتصادی غربی در حال فروپاشی هستند جای تعجب است که از این نظام ها در کشور ما الگو برداری می شود.
 سه شنبه ٦ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
‍ تجلیل دکتر رضایی از مقاومت مردم مسجدسلیمان در دوران دفاع مقدس
فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس در یادداشتی به مناسبت روز مقاومت قهرمانانه مردم مسجدسلیمان به تجلیل از شهدا و حماسه آفرینان این خطه و سایر شهرهای مقاوم در برابر حملات ضدبشری رژیم بعث پرداخت.
 جمعه ٢ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>