ادامه رسیدگی مجمع به طرح شفافیت / تصویب بندهای دیگری از سیاست های کلی توسعه دریامحور
مجمع تشخیص مصلحت نظام، به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور رئیس قوه قضاییه، دبیر و اعضای مجمع، تشکیل جلسه داد و ضمن رسیدگی به طرح «شفافیت قوای سه گانه، دستگاه های اجرایی و سایر نهادها» که در مورخ ۱۵ فروردین سال جاری برای تشخیص مصلحت به این مجمع ارجاع شده است، بندهایی از سیاست های کلی توسعه دریامحور را به تصویب رساند.
 پنج شنبه ١١ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در هیئت عالی نظارت مجمع صورت گرفت؛
رسیدگی به اصلاح مغایرت های طرح «بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» با سیاست های کلی
هیئت عالی نظارت مجمع، به ریاست آیت الله آملی لاریجانی، تشکیل جلسه داد و اصلاحات انجام شده توسط مجلس شورای اسلامی درباره مصوبه «بانک مرکزی جمهوری اسلامی» مورد بررسی قرار گرفت.
 چهارشنبه ١٠ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به امیر دریابان علی شمخانی
دکتر محمدباقر ذوالقدر در پیامی، انتصاب امیر دریابان علی شمخانی به عنوان مشاور سیاسی مقام معظم رهبری و عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام را به وی تبریک گفت و برای ایشان دوام توفیق آرزو کرد.
 يکشنبه ٧ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر احمدیان
دکتر محمدباقر ذوالقدر در پیامی، انتصاب سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر احمدیان به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی و نماینده مقام معظم رهبری در این شورا را تبریک گفت و برای وی دوام توفیق آرزو کرد.
 يکشنبه ٧ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
ادامه بررسی سیاست های کلی توسعه دریامحور در کمیسیون‌ زیربنایی و تولیدی مجمع
روز شنبه ششم خرداد ماه ۱۴۰۲، کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر مصباحی مقدم با موضوع بررسی بندهایی از پیش نویس سیاست های کلی توسعه دریامحور ارجاع شده از صحن مجمع برگزار شد.
 شنبه ٦ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>