نسخه چاپي

آیت الله آملی لاریجانی پس از شرکت در انتخابات۱۴۰۰:

راه حل مشکلات، قهر کردن با صندوق رأی نیست

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم سلایق مختلفی دارند و مشکلاتی در کشور وجود داشته و دارد اما راه حل مشکلات و رفع گلایه‌ها قهر کردن با صندوق های رأی نیست.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی، آیت الله صادق آملی لاریجانی صبح امروز(جمعه) رأی خود را به صندوق ۱۵۹۴ انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری مستقر در ساختمان مجمع تشخیص مصلحت نظام انداخت.

وی پس از انداختن رأی خود در صندوق در جمع خبرنگاران، گفت: امروز خوشبختانه ملت ما یک حضور جدیدی را در پای صندوق های رأی برای رقم زدن سرنوشت خواهند داشت. 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: در جمهوری اسلامی تقریباً همه نهادهای اساسی نظام بر اساس انتخابات شکل می گیرد و بسیار مهم است که مردم برای تعیین سرنوشت خود، پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند. 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: حضور پرشور مردم موجب افزایش اقتدار نظام، امنیت ملی کشور و همچنین مقابله با نقشه های دشمن خواهد شد. 

آیت الله آملی لاریجانی افزود: همه ما وظیفه داریم که عقلا و شرعا در انتخابات حضور پیدا کنیم تا آنچه را که خیر کشور است و موجب اقتدار ملی می‌شود و مقابله با نقشه های دشمنان را رقم می‌زند، انجام دهیم. 

وی افزود: البته مردم سلایق مختلفی دارند و مشکلاتی در کشور وجود داشته و دارد اما راه حل مشکلات و رفع گلایه‌ها قهر کردن با صندوق های رأی نیست.  امیدواریم خداوند آنچه را که خیر است برای این ملت و کشور رقم بزند. 

آیت الله آملی لاریجانی افزودند: ما مطمئن هستیم که مردم ما این بار هم پای صندوق‌های رأی حضور پیدا خواهند کرد و سعادت کشور را تضمین خواهند کرد. 

وی در خاتمه از همه دست اندرکاران انتخابات که برای انتخابات روز ها و ماه ها تلاش کردند و از خبرنگاران و صدا و سیما که برای انعکاس این حادثه مهم کشوری وقت گذاشتند تشکر کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠ - ١٣:٠٩
  • کد خبر :
  • ١٤٨٠

خروج