رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با صدا و سیمای مازندران:

تکریم علمای دینی، وظیفه همگانی است


کد خبر: 5194
تکریم علمای دینی، وظیفه همگانی است
آیت الله آملی لاریجانی در بدو ورود به استان مازندران با تبریک میلاد مسعود پیامبر گرامی اسلام و هفته وحدت، گفت: از مدت‌ها قبل برنامه ریزی شده بود که با علما، بزرگان، دانشگاهیان و اقشار مردم مازندران دیدار و ملاقاتی داشته باشم که برگزاری سه همایش، یادواره و کنگره در مازندران این فرصت را فراهم کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه این سفر به دعوت مقام های استان مازندران انجام شده است، حضور در کنگره نکوداشت آیت الله کوهستانی را از جمله برنامه‌های این سفر اعلام کرد و گفت:آیت الله کوهستانی الگوی اخلاقی برای مردم مازندران و کشور و حضور در کنگره این عالم فرزانه برای بزرگداشت و تکریم مقام آیت الله کوهستانی است.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری افزود:حضور در همایش دارالمومنین بابل و بزرگداشت شهدای روحانی در ساری و در صورت امکان ملاقات با برخی از خانواده‌های گرانقدر شهدا نیز از جمله برنامه‌هایی است که در این سفر انجام خواهد شد.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، تکریم همه بزرگان دین را وظیفه همگانی دانست و ابراز امیدواری کرد این سفر گام موثری برای تکریم مقام علما و بزرگان استان مازندران باشد.
آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری عصر امروز با استقبال حسینی پور استاندار مازندران، آیت الله محمدی لائینی نماینده، ولی فقیه در استان و برخی مسئولان استانی وارد فرودگاه شهدای ساری شد.

ویدیو - سفر آیت الله آملی لاریجانی به استان مازندران/11 مهر 1402


گزارش خطا
ارسال نظر