اقدام شجاعانۀ رزمندگان فلسطینی دوست و دشمن را به اعجاب واداشته است


کد خبر: 5204
اقدام شجاعانۀ رزمندگان فلسطینی دوست و دشمن را به اعجاب واداشته است
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در جلسۀ درس خارج، اقدام اخیر رزمندگان فلسطینی در برابر رژیم اشغالگر قدس را کاری شجاعانه خواندند که در تاریخ ثبت خواهد شد.

 

آیت‌الله آملی لاریجانی با اشاره به کمبود ادوات نظامی جبهۀ مقاومت فلسطین در برابر رژیمِ تا بن دندان مسلح اسرائیل گفت: رزمندگان فلسطینی در برابر دشمنی که از توان نظامی و اشراف اطلاعاتی خود بسیار اطمینان داشت، کاری شجاعانه انجام دادند که فوق تصور تحلیلگران و متخصصان این عرصه است، و دوست و دشمن را به اعجاب واداشته است.

استاد حوزۀ علمیه با توجه به اینکه ملت فلسطین از سرزمین خود اخراج شده و مظلوم‌ترین ملت‌هاست، خاطر نشان کرد: مسئلۀ اصلی، شکست هیمنۀ دشمن است که امروز توسط مقاومت انجام گرفته است. رزمندگان فلسطینی با وجود همۀ محدودیت‌ها توانستند با تهیۀ سلاح و برنامه‌ریزی مناسب، شجاعانه در برابر دشمن بایستند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  با بیان اینکه حماسۀ جبهۀ مقاومت از هر جهت ستودنی است و سد دشمن در برابر مقاومت فلسطین شکسته‌شده، افزود: همان‌طور که انتظار می‌رفت بازتاب ایستادگی در برابر رژیم جائری که اساسش بر ظلم بنا شده، حمله به مردم، زنان و کودکان بی‌دفاع است و در چنین شرایطی از دولت‌های اسلامی انتظار می‌رود تا به جای تمایل به عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، در برابر آن رژیم متحد شده و به حمایت از مردم مظلوم فلسطین برخیزند.

وی در پایان، با دعا برای نصرت الهی رزمندگان اسلام و محو رژیم جائر صهیونی بیان کرد: امیدواریم وعده‌های قطعی الهی، هرچه زودتر به منصۀ ظهور برسد و این رژیم ظالم نتیجۀ عمل خود را ببیند؛ ان‌شاءالله‌تعالیٰ.


گزارش خطا
ارسال نظر