رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام:

اقدام سپاه افتخارآفرین بود


کد خبر: 5397
اقدام سپاه افتخارآفرین بود
آیت الله آملی لاریجانی حملۀ کوبندۀ نظام جمهوری اسلامی به رژیم غاصب، ظالم و ضدبشری اسرائیل که بامداد روز گذشته توسط سپاه پاسداران با کمک دیگر نیروهای مسلح صورت گرفت را کاری افتخارآفرین و غرورآفرین دانست.

آیت الله آملی لاریجانی در درس خارج اصول خود در قم، حملۀ کوبندۀ نظام جمهوری اسلامی به رژیم غاصب، ظالم و ضدبشری اسرائیل که بامداد روز گذشته توسط سپاه پاسداران با کمک دیگر نیروهای مسلح صورت گرفت را کاری افتخارآفرین و غرورآفرین دانست و گفت: این ضربه برای رژیمی که خود را مصون می‌دانست به قدرکافی عبرت آموز بود. ما این اقدام را که با شجاعت نیروهای مسلح خصوصاً سپاه پاسداران به انجام رسید به ملت عزیز، فرماندهی کل قوا، سپاه پاسداران و نیروهای مسلح تبریک عرض می‌کنیم.

به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به نوعی تغییر راهبردی در سیاست های دفاعی نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد: ما به نظام کودک کش اسرائیل این تذکر را دادیم که من بعد هر کجا منافع ما و یا شخصیت های ما را مورد حمله قرار دهد، ما مستقیماً با آنها برخورد می‌کنیم.

 آیت الله آملی لاریجانی با برشمردن خویشتن‌داری جمهوری اسلامی در خرابکاریها و اقدامات شرارت آمیز متعدد اسرائیل گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی به جهان این نکته را تفهیم کرد که صبر جمهوری اسلامی حدّی داشته و البته قدرت نظام جمهوری اسلامی هم عیان شده است هرچند صهیونیست‌ها و هم‌ پیمانانش، خواسته‌اند این ضربات را کم‌رنگ نشان دهند، اما خودشان می‌دانند که ضربه خورده‌اند وگرنه این‌همه دستپاچگی نداشتند. 

وی افزود: بحمدالله قدرت نظام جمهوری اسلامی در این مرحله دارای بازدارندگی بسیار بالاست هم درسطح منطقه‌ای و هم در سطح جهانی و این قدرت را هم نشان داده است ما به سپاه غیور پاسداران، به فرماندهی کل قوا و هم به همۀ مردم عزیزمان تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم که این قدرت هر روز فراتر رود و بتواند دشمنان نظام جمهوری اسلامی و دشمنان مسلمین را ان‌شاءالله سر جای خود بنشاند، رژیم صهیونیستی گمان می‌کرد خیلی مقتدر است و آن گنبد آهنینش نسبت به این حملات مانع و بازدارنده است که الحمدلله روشن شد که این‌چنین نیست.

این مدرس عالی حوزه علمیه قم با ابراز امیدواری نسبت به پایان ظلم به مردم غزه و شکست هر چه سریعتر رژیم صهیونیستی افزود: خداوند ان‌شاءالله به همۀ مسلمین و مردم ما عزت دهد و مردم مظلوم غزه را از این ظلم عجیبی که در طول تاریخ شاید از موارد نادر باشد، نجات دهد چون در واقع رژیم صهیونیستی از تمام خطوط قرمز حقوق بشری عبور کرده و اعمالی انجام داده که تصورش برای انسان مشکل است، زنان، مردان و کودکان تحت فشار چنین ظلمی گسترده با آن مظلومیت شهید می‌شوند. امیدواریم که این ظلم هر چه زودتر پایان یابد و در اینجا هم شکست اسرائیل قطعی شود.


وعده صادق
گزارش خطا
ارسال نظر