دبیر - اخبار

اخبار
حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین کنگره ملی ٨۰۰۰ شهید استان گیلان
حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین کنگره ملی ٨۰۰۰ شهید استان گیلان
گزارش تصویری از حضور و سخنرانی سردار دکتر محمدباقر ذوالقدر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره سردار شهید هرمز(میثم) محمد بیگلو و گرامیداشت شهدای عملیات رمضان و شهدای آموزش استان گیلان و بازدید از مجموعه بنیادحفظ آثار گیلان
۰۱ / ۰۵ / ۱۴۰۳
سخنرانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار نوروزی با همکاران مجمع
سخنرانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار نوروزی با همکاران مجمع
دکتر ذوالقدر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار نوروزی با کارکنان مجمع تشخیص، گزارش اجمالی از آنچه که در سال گذشته واقع شده و کارهای اساسی که باید در سال جاری انجام شود را ارائه کرد و نیز نکاتی را در ابعاد داخلی و خارجی به صورت اجمالی بیان داشت.
۲۹ / ۰۲ / ۱۴۰۳
بحث «حدود نظارت شورای نگهبان» در اصلاح قانون انتخابات مجلس
در هیئت عالی نظارت مجمع، صورت گرفت؛
بحث «حدود نظارت شورای نگهبان» در اصلاح قانون انتخابات مجلس
هیئت عالی نظارت مجمع به ریاست آیت الله آملی لاریجانی، تشکیل جلسه داد و بررسی طرح «اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی» را از نظر انطباق و عدم مغایرت با سیاست های کلی ادامه داد.
۲۳ / ۰۵ / ۱۴۰۲
هیئت عالی نظارت مجمع، تناسبی شدن انتخابات مجلس در تهران را مغایر با برخی سیاست های کلی و دارای ابهام دانست
هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام، به ریاست دکتر محمدباقر ذوالقدر، عصر روز یکشنبه 4 تیرماه 1402 تشکیل جلسه داد و به بررسی اصلاحیه و تغییرات مجلس در خصوص طرح «اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی» از نظر انطباق و عدم مغایرت با سیاست های کلی پرداخت.
۰۴ / ۰۴ / ۱۴۰۲
بررسی بند دوم سیاست های کلی توسعه دریامحور در کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع
کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر مصباحی مقدم با موضوع بررسی مجدد بند دوم سیاست های کلی توسعه دریامحور، ارجاع شده از صحن مجمع روز شنبه 20خرداد ماه ۱۴۰۲، تشکیل جلسه داد.
۲۰ / ۰۳ / ۱۴۰۲
ادامه بررسی طرح «اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی» در هیئت عالی نظارت مجمع
صبح شنبه 20 خردادماه 1402 هیئت عالی نظارت مجمع، به ریاست دکتر محمدباقر ذوالقدر تشکیل جلسه داد و بررسی طرح «اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی» را از نظر انطباق و عدم مغایرت با سیاست های کلی ادامه داد.
۲۰ / ۰۳ / ۱۴۰۲