دبیر - اخبار

اخبار
بحث «حدود نظارت شورای نگهبان» در اصلاح قانون انتخابات مجلس
در هیئت عالی نظارت مجمع، صورت گرفت؛
بحث «حدود نظارت شورای نگهبان» در اصلاح قانون انتخابات مجلس
هیئت عالی نظارت مجمع به ریاست آیت الله آملی لاریجانی، تشکیل جلسه داد و بررسی طرح «اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی» را از نظر انطباق و عدم مغایرت با سیاست های کلی ادامه داد.
۲۳ / ۰۵ / ۱۴۰۲
هیئت عالی نظارت مجمع، تناسبی شدن انتخابات مجلس در تهران را مغایر با برخی سیاست های کلی و دارای ابهام دانست
هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام، به ریاست دکتر محمدباقر ذوالقدر، عصر روز یکشنبه 4 تیرماه 1402 تشکیل جلسه داد و به بررسی اصلاحیه و تغییرات مجلس در خصوص طرح «اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی» از نظر انطباق و عدم مغایرت با سیاست های کلی پرداخت.
۰۴ / ۰۴ / ۱۴۰۲
بررسی بند دوم سیاست های کلی توسعه دریامحور در کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع
کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر مصباحی مقدم با موضوع بررسی مجدد بند دوم سیاست های کلی توسعه دریامحور، ارجاع شده از صحن مجمع روز شنبه 20خرداد ماه ۱۴۰۲، تشکیل جلسه داد.
۲۰ / ۰۳ / ۱۴۰۲
ادامه بررسی طرح «اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی» در هیئت عالی نظارت مجمع
صبح شنبه 20 خردادماه 1402 هیئت عالی نظارت مجمع، به ریاست دکتر محمدباقر ذوالقدر تشکیل جلسه داد و بررسی طرح «اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی» را از نظر انطباق و عدم مغایرت با سیاست های کلی ادامه داد.
۲۰ / ۰۳ / ۱۴۰۲
پیام تبریک دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر احمدیان
دکتر محمدباقر ذوالقدر در پیامی، انتصاب سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر احمدیان به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی و نماینده مقام معظم رهبری در این شورا را تبریک گفت و برای وی دوام توفیق آرزو کرد.
۰۷ / ۰۳ / ۱۴۰۲
ادامه بررسی سیاست های کلی توسعه دریامحور در کمیسیون‌ زیربنایی و تولیدی مجمع
روز شنبه ششم خرداد ماه ۱۴۰۲، کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر مصباحی مقدم با موضوع بررسی بندهایی از پیش نویس سیاست های کلی توسعه دریامحور ارجاع شده از صحن مجمع برگزار شد.
۰۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
آیت الله آملی لاریجانی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام:
تحمل وضعیت معیشتی برای بسیاری از مردم مشکل شده است
مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز چهارشنبه سوم خردادماه 1402 به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور روسای قوای مقننه و قضاییه، دبیر و اعضای مجمع، تشکیل جلسه داد و دو بند از سیاست های کلی توسعه دریامحور را به تصویب رساند.
۰۳ / ۰۳ / ۱۴۰۲