پیام قدردانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام از حضور حماسی مردم در راهپیمایی۲۲بهمن


کد خبر: 1854
آیت الله آملی لاریجانی در پیامی از حماسی مردم در راهپیمایی۲۲بهمن۱۴۰۱ قدردانی کرد.


به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، متن پیام آیت الله صادق آملی لاریجانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عظیم الشأن، مومن و انقلابی ایران

حماسه حضور فرد فرد شما در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن ۱۴۰۱، بشارت بخش فردایی بهتر و مسرت آفرین برای همه دوستداران انقلاب اسلامی و دلسوزان این نهضت توحیدی بود.

پایمردی شما بر میراث بنیانگذار انقلاب اسلامی، امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) و لبیک و بیعت چندباره شما با پرچمدار نهضت و رهبری فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دام ظله العالی) در هنگامه فتنه و فتنه انگیزی دشمنان، یاس و سرگشتگی را در اردوگاه اذناب شیطان بزرگ، دو چندان نمود و تفرقه افکنی و مکر آنان را به خودشان، باز گردانید.

ملت مسلمان ایران، در چهل و چهارمین سالروز فجر انقلاب به همگان نشان داد که با بصیرت و اخلاص، طریق تعالی خود را شناخته و برای استقامت بر حقوق الهی خویش و پیشرفت توام با عدالت، تصمیم خود را گرفته است و سعادت و فلاح را با توکل به ذات مقدس الله و استعانت و توسل به انوار ائمه معصومین(ع) و اعتماد و نظارت بر عملکرد مسئولان خدوم و برپایی عدالت یافته است و در صراطی که شهدا با جانفشانی و جانبازان با ایثار، منور ساخته اند، همچون گذشته به پیش خواهد رفت.

بی تردید، شور انقلابی اقشار مردم بویژه جوانان در راهپیمایی امروز و سایر صحنه های غرور انگیز، مبین دست یافتن ایران به جایگاه و چشم‌اندازی رشک‌برانگیز در گام دوم و در دهه چهارم انقلاب است که مسئولیت شناسی و هوشیاری همه مدیران نظام را طلب می کند.

اینجانب، ضمن قدردانی از آحاد ملت شریف ایران، از خداوند متعال مسالت می‌کنم که بر توفیقات نظام اسلامی، مردم و دوستان جمهوری اسلامی ایران در سراسر عالم بیفزاید و رضایت خداوند متعال و دعای حضرت بقیه الله ارواحنا فداه، قرین اعمال و لحظات آنان باشد.

          صادق آملی لاریجانی
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام


گزارش خطا
ارسال نظر