ادامه جلسه فوق العاده هیئت نظارت مجمع با حضور رئیس مجلس


کد خبر: 1883
عصر روز چهارشنبه ۲۴ اسفند۱۴۰۱، جلسه فوق العاده هیئت نظارت مجمع به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور دکترمحمدباقر قالیباف برگزار شد.

به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعضای هیئت عالی نظارت مجمع با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون تلفیق مجلس، رئیس سازمان برنامه و بودجه و نماینده بانک مرکزی، در خصوص بررسی اصلاح مغایرت های بودجه۱۴۰۲ با سیاست های کلی نظام توسط مجلس، جلسه مشترکی برگزار کردند.
در این جلسه، پس از ارائه توضیحات رئیس مجلس در مورد اصلاحات صورت گرفته توسط نمایندگان برای تامین نظر و رفع مغایرت ها، اعضای هیئت به بررسی مفاد بندها و تبصره های اصلاحی پرداختند.  

در این جلسه فوق العاده، پس از بررسی اصلاحات مجلس شورای اسلامی در مورد مغایرت های اعلامی هیئت عالی نظارت مجمع برای بودجه۱۴۰۲، در بندهایی از تبصره های ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۹ و الحاقات آنها پذیرفته شد، ایرادات رفع شده است و در مواردی از جمله بندهای الحاقی تبصره ۶، ۹و۲۰نظر به باقی بودن اشکال دادند.

همچنین در این جلسه مشخص شد که نمایندگان مجلس بر مصوبات خود در بندهایی از جمله بندهای ج، هـ ،ک،ی تبصره ۱،  بند الحاقی ۶و۷تبصره۱، بند د تبصره۲، بند الحاقی تبصره۴ و بندی از تبصره۶ اصرار کرده اند که در صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام از منظر مصلحت بررسی خواهد شد.


گزارش خطا
ارسال نظر